Inicjatywy 2015

Inicjatywy podejmowane przez pracowników poszczególnych placówek podlegających Centrum są umieszczone na stronach internetowych tychże placówek. 

Inicjatywy na terenie Centrum:

  • Na terenie Centrum w miesiącu styczniu  odbyło się kolejne szkolenie prowadzone w ramach cyklu pt. „Interwencja kryzysowa”przez pracowników Regionalnego Ośrodka Metodyczno-Edukacyjnego Metis w Katowicach i przeznaczone dla pracowników placówek z Zawiercia i Chruszczobrodu oraz pracowników z placówki w Górze Włodowskiej.
  • W miesiącu lutym pracownicy wzięli udział w kolejnym szkoleniu w ramach cyklu „Interwencja Kryzysowa”. 
  • Dzień 19.02.15 r. pozostanie na długo w pamięci wychowanków wszystkich placówek nie tylko dla tego że mogli wziąć udział w Balu Karnawałowym, gdzie wspaniale się bawili ale również dlatego że dzieciaki otrzymały mnóstwo cennych prezentów od Teamu Złombol   http://zlombol.pl/pl/
  • W dniu 16.03.2015 r. na terenie Centrum odbyły się zajęcia z zakresu coachingu prowadzone przez coacha Pana Mirosława Kot. W zajęciach wzięli udział pracownicy merytoryczni Centrum. 
  • Na terenie Centrum w dniu 14.04.2015 r.  odbyło się ostatnie szkolenie prowadzone w ramach cyklu pt. „Interwencja kryzysowa”przez pracowników Regionalnego Ośrodka Metodyczno-Edukacyjnego Metis w Katowicach i przeznaczone dla pracowników placówek z Zawiercia i Chruszczobrodu oraz pracowników z placówki w Górze Włodowskiej.